Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Konferencje organizowane przez Fundację Dzieci Niczyje

Przemoc wobec dzieci w Polsce to poważny problem społeczny. Przeciwdziałamy jej już od ponad 21 lat. Pragniemy, aby nasza oferta docierała do wszystkich potrzebujących. 

więcej

Praktyczne informacje

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

12. Ogólnopolska konferencja "Pomoc dzieciom - ofiarom przestępstw" odbędzie się w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki - w salach na IV i VI piętrze (wejście od ul. Marszałkowskiej).

Każdy z uczestników podczas rejestracji pierwszego dnia konferencji otrzyma imienny identyfikator oraz materiały konferencyjne zawierające min. szczegółowy program konferencji oraz plan z rozkładem wszystkich sal.

Rejestracja/informacja znajdować się będzie na VI piętrze w hollu głównym. Zorganizowane będą tu również przerwy kawowe i lunchowe - w holu głównym i w Sali Gałczyńskiego.

W programie konferencji przewidziane zostały zarówno sesje plenarne, wykłady ekspertów, panele dyskusyjne, jak i sesje referatowe oraz warsztaty. Na poszczególne sesje nie prowadzimy zapisów - dostępność miejsc zależna jest od liczby miejsc na sali (znaczne ogranicznie dotyczy sesji warsztatowych w sali A i B, które mieszczą do ok. 35 osób)

Sesje z zagranicznymi ekspertami będą prowadzone w języku polskim i angielskim.

 

INFORMACJE DODATKOWE

 

Aby ułatwić poruszanie się po mieście korzystając z komunikacji miejskiej polecamy skorzystanie z wyszukiwarki połączeń: warszawa.jakdojade.pl.

Polecane hotele:

HOTEL/ADRES

 

DZIAŁ REZERWACJI

 

CENA POKOJU UWAGI

Metropol***

ul. Marszałkowska 99a

 

tel: (22) 318 28 88

hotel.metropol@syrena.com.pl

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie w formie bufetu.

  • pokój 1-os. 340 PLN netto + VAT 8%

  • pokój 2-os. 370 PLN netto + VAT

Aby skorzystać z przyznanego przez hotel rabatu należy dokonać rezerwacji do dn. 19.09.br. na hasło: Fundacja Dzieci Niczyje. 

Podana cena uwzględnia przyznany rabat.

Rezerwacja powinna być dokonana pisemnie. Każda z osób dokonująca rezerwacji zobowiązana jest dopotwierdzenia swojej obecności i podania nr karty kredytowej do gwarancji. Ewentualna anulacja rezerwacji może nastąpić do 7 dni przed datą przyjazdu. W przypadku późniejszego odwołania rezerwacji, a także niedojazdu gościa, gosć zostanie obciążony kosztami anulacji za wszystkie niewykorzystane doby.

UWAGA! w przypadku rezerwacji noclegu w terminie z niedzieli na poniedziałek można dodatkowo liczyć na dodatkowy upust w tym terminie, jednak przy rezerwacji proszę dopytać